Navigácia

Biografia

 

Lenka Rakár (LeRa)

spev

LeRa je speváčka, ktorá už niekoľko rokov pôsobí na Slovensku i v zahraničí. So svojim špecifickým spevom a farbou hlasu očarila už mnohých fanúšikov i kritikov a svojou energiou a temperamentom to vie na javisku parádne roztočiť. S vynikajúcimi hudobníkmi dala dokopy piesne, ktoré Vás určite dostanú. LeRa je speváčka s vlastným názorom, žena, ktorá vie čo chce, na nič sa nehrá, robí to, čo ju baví a robí to fakt dobre.

Vyštudovaná herečka pôsobí vo viacerých umeleckých smeroch:

Ako muzikálova herečka:

- Matúš Čák Trenčiansky (Kuma)

- Krysař (Štepánovka)

- Rómeo a Júlia (Lady Montaque)

- Ôsmy svetadiel (matka)

- Čajočky (Radka)

- Traja mušketieri (Milady)

- Rent (Joanne)

- Neberte nám princeznú (cast)

- Múzy muzikálu (autorské predstavenie s najväčšími muzikálovými hitmi)

Moderátorka - eventy, koncerty, firemné akcie, plesy, módne prehliadky, galaprogramy,...

Dabingová herečka - filmy, seriály, reklamy,...

Ale predovšetkým ako leaderka rockovej skupiny, v ktorej funguje pod pseudnymom LeRa.

LeRa je výborná frontmanka, charizmatická speváčka s neopakovateľným hlasom a tiež aj autorka piesní, ktoré sa nachádzajú na debutovom albume "Tebe a mne"

Okrem týchto akivít je aj majiteľkou umelecko-modelingovo-eventovej agentúry Carat Agency,ktorá sa venuje príprave a realizácií rôznych kultúrnych a zábavných podujatí.

Viac

 

Juraj Bača (Bači)

gitara

najenergickejší a najobletovnejší člen skupiny, ktorý púta pozornosť nielen skvelou hrou na gitare, ale aj imidžom a sexappealom.

Tento mladý gitarista, čerstvý absolvent Univerzity Komenského,  je známy predovšetkým svojim energickým pódiovým prejavom a svojským imidžom, ktoré tvoria jeho osobnosť hudobníka. Jeho kariéra začala po boku Mariána Čurka a Laca Kováča v projekte Get Explode. Keďže LeRa má so spomínanými hudobníkmi nadštandartné kamarátske i pracovné vzťahy, netrvalo dlho a Juraj sa dostal do jej formácie, kde so cťou a s prehľadom zaujal miesto gitaristu a stal sa nenahraditeľným členom kapely. Okrem gitary, klavíra a spevu sa venuje extrémnym športom a je členom gospelovej formácie Loyola. Najdôležitejšiu súčasť jeho života tvoria rodina a kamaráti, ktorí mu dodávajú energiu a silu robiť veci lepšie...

Viac

 

Jozef Gorel (Jožko)

bicie, perkusie

najväčší člen kapely, človek so širokým srdcom, úprimnou dušou a nesmierne šarmantným "náserom" pri hraní našich piesni...

Jožko je hudobník, ktorý sa nezľakne žiadnej výzvy a popasuje sa s každým problémom. Je to výborný bubeník, ktorý vyniká v rôznych žánroch a radí sa medzi tzv. "všadepoužiteľných" hudobníkov. Dokazuje to na živých koncertoch, kde svojou energiu valcuje davy, alebo aj na príjemných unpluggedoch, kde každej piesni dodáva svojský šmrnc  a štýl. Jožko je absolventom konzervatória, je to profesionál so skvelou devízou do budúcnosti.

Viac

 

Tibor Zeman (Tibi)

basgitara

najzodpovednejší a najdochvíľnejší človek na svete. Hudobník, ktorý na sebe poctivo pracuje a každým dňom prekonáva svoje hranice.

Tibi je súčasčou kapely už pomerne dlhý čas, počas ktorého sa neskutočne hudobnícky i osobnostne posunul dopredu a stále sa zlepšuje. Je to hudobník s takmer dokonalou pamäťou a tiež aj s dokonalou prípravou na všetky skúšky i koncerty. S Tibim sa výborne spolupracuje, lebo ako väčšina basákov, nie je veľmi výrečný, či dominantný, čo krásne vyvažuje pomer v rámci osobností ostatných členov kapely:-)

Viac

 

Martin Turi Nagy (Turo)

gitara

vnímavý a citlivý hudobník, textár a autor piesni, spoľahlivý gitarista,

Turo hrá vo vlastnej funky jazzrockovej formácii NightLife. V rámci vlastnej nahrávacej značky spolupracuje s množstvom umelcov. S LeRou s prestávkami hrá už niekoľko rokov, doprevádza ju na niektorých koncertoch a spolu pripravujú ďalšie zaujímavé umelecké projekty.

Viac