Navigácia

Novinky

Prvá pieseň fantastického speváckeho tria LADY COLORS na čele s LeRou!

Prvý singel tria LADY COLORS - legendárna pieseň Gyöngyhajú lány od maďarskej fenomenálnej skupiny OMEGA v slovenskej verzii.

LeRa s kapelou na majstrovstvách sveta W5 v kickboxe!

Majstrovstvá sveta W5 v kickboxe po prvý raz na Slovensku !!! Speváčka LeRa pri tejto príležitosti predstaví novú sexy akčnú energickú rockovú šou ! Toto si nemôžete nechať újsť! Už 16.3. v Incheba Expo Aréne Vás čaká poriadna nálož toho najlepšieho na svetovej úrovni!

LeRa zahviezdi v ďalšom skvelom muzikále - Rómeo a Júlia.

V divadle Nová Scéna sa už poctivo pripravuje fantastický muzikál, v ktorom budú účinkovať mnohé zvučné mená muzikálovej a speváckej slovenskej scény : Nela Pocisková, Peter Cmorík, Mirka Partlová, Dáša Mamba Šarkózyová, Mirka Marčeková, Alžbeta Bartošová, Marta Potančoková, Ján Slezák, Vladimír Volečko, Miroslava Drínová, Csongor Kassay, Róbert Halák, Patrik Vyskočil, Peter Makranský, Katarína Hasprová, Roman Muller a chýbať nebude ani LeRa.

NAJCELEBRITNEJŠÍ VIDEOKLIP ever!!!!

LeRa natočila odvážny, recesisitický, fashion, glamour videoklip plný celebrít, krásnych žien a osobností slovenského šoubiznisu. K piesni "Čo mám ešte spraviť?... (aby si ma chcel") vznikol zaujímavý námet o tom, čo všetko sú ženy schopné urobiť pre to, aby boli chcené, žiadané, in a cool. LeRa oslovila slovenské celebrity, ktoré neváhali a v klipe si zahrali samé seba s miernou dávkou nadsázky a recesie.

Carat Live Fest 2012

Skvelý festival plný dobrej muziky a hviezd slovenskej hudobnej scény na letisku v Partizánskom. LeRa sa predstaví v nadupanej rockovej šou s peckami z debutového albumu "Tebe a mne" a novinkami, ktoré odpremiéruje práve na tomto letnom festivale!

Vietor do plachiet

LeRa zaspieva pieseň "Najkrajšie áno" v priamom prenose charitatívneho koncertu "Vietor do plachiet," ktorý sa koná pod záštitou manželov Jakubiskovcov. Galavečer sa uskutoční v historickej budove SND o 20:00. Priamy prenos vysiela STV 1.

ÔSMY SVETADIEL

Nový slovenský pôvodný muzikál z autorskej dielne : Peter Pavlac, Ján Ďurovčík, Boris Filan, s hviezdnym obsadením a s piesňami najlegendárnejšej slovenskej hudobnej skupiny Elán. V jednej z hlavných úloh sa predstaví aj herečka a speváčka LeRa. V príbehu stvárni matku hlavnej predstaviteľky, ženu s obrovským trápením v nezávideniahodnej životnej situácii. Nenechajte si újsť nádherný dramatický príbeh s LeRou, v pre ňu doteraz netypickej divadelnej úlohe. Od 29.10. na Novej Scéne.

Svoj príbeh rozpráva...LeRa

beseda so speváčkou, ktorá porozpráva, ako sa vyvíjala jej umelecká cesta, niečo o svojom osobnom živote a samozrejme o vzniku debutového albumu "Tebe a mne," ktorý vznikal v koprodukcii s IMT Smile

E-shop s predajom CD spustený!

CD LeRy a jej kapely si môžete objednať práve na tejto stránke v sekcii e-shop. Veríme, že sa Vám náš debut bude páčiť a že si na ňom nájdete obľúbené piesne. Po objednaní Vám CD príde poštou na dobierku.

Na začiatok   Predošlá strana   1   2   Ďalšia strana   Na konciec  

Počet nájdených záznamov: 15