LeRa ( Mgr.art. Lenka Rakár ) je jediná známa rocková speváčka na Slovensku, ktorá je v mnohých médiách často označovaná aj ako ” Slovenská Rocková Kráľovná.” Na pódiách je už dlhé roky ako doma nielen ako frontmanka svojej kapely, ale tiež aj ako hviezda mnohých renomovaných muzikálov, či ako vyhľadávaná moderátorka a herečka.

Má jedinečný a naozaj nezameniteľný chrapľák, farbu hlasu, rozsah, energiu, bohaté skúsenosti z rôznych pódií a hlavne perfektne pripravený koncertný program vrátane grafík a vizuálov na príp. LED obrazovky, svetelnú šou a zaujímavé kostýmy a rekvizity. Samozrejmosťou sú totálne nasekané rockové pesničky z posledného albumu Bird’s Eye View, ktoré zožali skvelé ohlasy a pozitívne recenzie aj v zahraničí (najmä Nemecko a Rakúsko.)

Kapela je vyskladaná zo skvelých hudobníkov: Lacko Kováč (bicie,) Slavomír Repaský (violončelo,) Martin Vago (sólová gitara,) Patrik Sayer Kazík (basgitara.) Aktuálne nahrávajú pesničky na nový album, ktorý bude plný zaujímavých spoluprác so zvučnými menami nielen zo slovenskej scény. V roku 2024 bude koncertný program plný nových skvelých piesni ( prevažne v slovenčine ,) najlepších skladieb z albumov Bird’s Eye View a Tebe a mne a priestor dostanú aj zaujímavé covery v špeciálnych úpravách.

Koncertný program LeRy a jej kapely v trvaní 40 – 60 min je vhodný na rockové, metalové a multižánrové festivaly, mestské slávnosti a hody, motoristické zrazy, open air podujatia, teambuildingy, firemné akcie, tématické párty, narodeninové oslavy, do klubov i kultúrnych domov,… všade tam, kde chcú ľudia počúvať kvalitnú živú energickú a autentickú hudbu podporenú jedinečným spevom Slovenskej Rockovej Kráľovny.